rel='author'/> rel='publisher'/>

środa, 22 lipca 2015

Czy warto przepłynąć się semi submarine ("ładzią podwodną") w Chorwacji?

www.portal-trogir.com
Będąc w większych chorwackich miejscowościach spotkaliśmy się z licznymi ogłoszeniami "semi submarine - underwater adventure". Obejrzeliśmy liczne zdjęcia i filmiki, które zachęcały do skorzystania z podwodnej atrakcji. Będąc w Trogirze skusilismy siena wycieczkę. 
Początek zapowiadał się ciekawie. Zanim wypłynęliśmy na głębszą wodę, gdzie lodź podwodna zanurkowała, rejs wiódł wzdłuż portu. Wszyscy stali na dachu łodzi i podziwiali panoramę Trogiru. 


To był niestety jedyny ciekawy moment wycieczki. Kiedy zanurzyliśmy się po wodę, z nadzieją że zobaczymy kolorowe ryby, muszelki i ciekawe okazy wodorostów, rozczarowaliśmy się. Nic nie widzieliśmy ciekawego, oprócz kamieni i paru szarych rybek. Był tylko jeden moment, który ożywił podróż wśród monotonnego, podwodnego krajobrazu. Jakiś nurek przepływał właśnie w okolicy łodzi i zapukał w szybę. przy której akurat siedziałam. Pokazał pasażerom bardzo ładną muszelkę, którą udało mu się znaleźć wśród mułu. Przyjemnie jest, kiedy ktoś taką drobnostką, da ci tyle radości. 
Kończąc moja relację, chciałam wam odradzić rejs semi submarine. Nie jest to nic ciekawego, a miasto równie dobrze widać z brzegu. 
Zdjęcia, film i praktyczne informacje z wycieczki semi submarine TU

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/14304611/?claim=m6g6rqyq5gn">Follow my blog with Bloglovin</a>

2 komentarze:

  1. W sumie to atrakcja niby prezentuje się ciekawie, ale jednak chyba nie do końca jest to dobra atrakcja, z tego co piszesz. Kilka rybek, kamienie? Nie tego bym oczekiwała. A przepłynięcie samo w sobie? No chyba też nie dla mnie, skoro mówisz że miasto i tak widać z brzegu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trogir jest faktycznie przepiękny. My nawet nie widzieliśmy ogłoszeń o podwodnej wycieczce, ale dobrze wiedzieć na przyszłość, że nie warto.
    Pozdrawiamy

    OdpowiedzUsuń